0
 • سبد سفارش کالا
خانه /فروشگاه ها /مبلمان برابو


مبلمان برابو

درباره ما :

بی گمان یکی از بهترین و سودمندترین مواد خام طبیعت ، چوب است . چون منبعی تجدیدپذیر و ماده ای حیاتی برای ساخت ابزارهای اولیه انسان بوده است . تحقیقات روانشناسی نشان می دهد که رویارویی انسان با محیط طبیعی ، که به نوعی تجربه سفر نامیده می شود ، می تواند فشار روانی را کاهش داده و احساساتو حالات منطقی را برانگیزد و آثار مثبتی بر احساسات انسان بگذارد . باعث تعادل ریتم شبانه روزی بدن و کاهش استرس و پائین آوردن فشار خون می شود . در نتیجه سلامتی را تقویت می کند و این چنین است که انسان ها به طور غریزی و ناخودآگاه در محیط های احاطه شده از چوب به آرامش می رسند . بنابراین به کارگیری چوب در منازل مسکونی ، یک انتخاب مناسب و بهتر در مقابل مواد مصنوعی و پلاستیکی و سایر مواد شیمیایی می باشد . چرا که بهبود سلامتی محیط موثر است . امروزه با زندگی شهری و ساختمانی انسان ها به مرور از طبیعت فاصله گرفته و دغدغه های زندگی شهری غرق شده اند . اینجاست که پیوند عناصر طبیعی ( مانند چوب ) در ساختمان بازندگی امروزی باعث ایجاد لطافت و احساس مطلوب در روحیه انسان ها می کند . یک خانه سالم همچون تغذیه مناسب ، خواب و ورزش می تواند سلامت محیط زندگی را بهبود بخشد . لازم به ذکر است که شرکت تولیدی Brabbu با توجه به نیاز روحی و جسمی انسان ها و همچنین احساس زیبایی شناختی فطری بشر ، بر آن شده است تا با استفاده از چوب های مرغوب و اصیل و نیروهای کارآمد این نیاز را برآورده سازد . گروه تولیدی ( مبل برابو ) در سال 1382 با مدیریت آقای میثم قاسمی در تهران آغاز به کار کرد . با گذشت زمان ، به مرور در تمام زمینه های صنایع چوبی ، وسعت کاری را گسترش داده و در سال 1392 گروه تولیدی ( مبلمان برابو ) با مدیریت آقای میثم قاسمی با هدف تولید ملی و اشتغال زایی در بخش صنعت مبلمان با رویکرد ( محصولات مرغوب و زیبا با نیاز روز بشر ) با بهره گیری از افراد متخصص در زمینه ساخت ، مونتاژ و طراحی و ترکیب محصولات چوبی نفیس و انجام طراحی و دیزاین دکوراسیون داخلی شکل گرفت . محصولات این شرکت شامل تمامی انواع مبلمان مدرن با طرح های فاخر و زیبا کار دست نجاران ماهر و زبردست می باشد .
انواع مبلمان مدرن و کلاسیک پایه فلزی ، میزهای سرو و کلیه محصولات زینتی در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد . باشد که با لطف پرودگار و همت و تلاش دست اندرکاران این مجموعه بتوانیم قدمی در جهت رشد و بهبود و رفاه این مرز و بوم داشته باشیم .

گواهینامه فعالیت آنلاین

این گواهینامه به منزله تائید رسمی این فروشگاه توسط صنف درودگران و مبلسازان تهران است . شما می توانید با اسکن کردن بارکد درج شده در این گواهینامه که در فروشگاه های مورد تائید اتحادیه نصب شده است ، ضمن اطمینان از اعتبار فروشگاه ، با مراجعه به صفحه امتیاز دهی ، ضمن آگاهی از نظرات مشتریان قبلی در مورد فروشگاه ، امتیاز نظر و امتیاز خود را ثبت نمائید


 • موقعیت مکانی ما :

  تهران ،یافت آباد شرقی ، بازار مبل ، پاساژ کوروش ،راهروی داریوش اول ، طبقه همکف ، شماره210


 • نام مدیر فروش :
  میثم قاسمی

 • شماره مدیر فروش :
  09121718651

 • شماره تلفن :
  66193645(021)

 • ارتباط با واحد صنفی